ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

Nefrolog Mysłowice

dr n. med. Ewelina Sikora – Grabka

 • specjalista nefrolog;
 • specjalista chorób wewnętrznych;

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

nefrolog MysłowiceDuża część chorób nerek ujawnia się w późnym stadium, nie dając żadnych niepokojących objawów. Zachęcamy do regularnego kontrolowania ich stanu, zapraszając na wizytę u specjalisty – nefrologa. Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1

Nefrolog w Mysłowicach

Lekarz z doświadczeniem jest w stanie szybko zdiagnozować pacjenta, wdrażając odpowiednie leczenie i minimalizując dolegliwości. W naszym centrum wykonujemy pełną diagnostykę chorób nerek, kierujemy na odpowiednie badania potwierdzające lub wykluczające schorzenie, a także systematycznie monitorujemy stan leczonych pacjentów. Dzięki doskonałej jakości sprzętowi do diagnostyki (m.in. aparatom USG), nefrolog w Mysłowicach, w naszej placówce, jest w stanie szybko określić przyczynę choroby.

Gabinet nefrologa Mysłowice

Lekarze nefrolodzy pracujący u nas to doktorzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, indywidualnie podchodzący do każdego chorego i jego problemów zdrowotnych. Pacjenci naszego centrum mogą liczyć nie tylko na skuteczną terapię, ale również dostęp do lekarza bez kolejek. Serdecznie zapraszamy na wizytę!

sprawdź również: gastroenterolog Mysłowice

Neurolog Mysłowice

lek. med. Aleksandra Krzan

 • specjalista neurolog;

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

neurolog MysłowicePostaw na doświadczenie i rzetelną wiedzę lekarską, korzystając z naszych usług. Oferujemy regularne konsultacje i monitorowanie stanu zdrowia przez doświadczonego neurologa. Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1

Neurolog w Mysłowicach

W naszym centrum pacjenci mogą liczyć na profesjonalną i dokładną diagnostykę chorób układu nerwowego. Specjalizujemy się w leczeniu padaczek, SM, niedowładów kończyn oraz zawrotów głowy i zaburzeń równowagi. Pomoc u nas uzyskają również osoby cierpiące na chorobę parkinsona i alzheimera, a także różnego rodzaju problemy z pamięcią. Dzięki dobrej diagnostyce jesteśmy w stanie szybko rozpoznać przyczynę choroby i wdrożyć odpowiednie leczenie lub skierować pacjenta do innego specjalisty. Doradzamy również rodzinom pacjentów neurologicznych jak opiekować się chorym oraz zapewnić mu bezpieczeństwo i dobre warunki do rehabilitacji.

Gabinet neurologa Mysłowice

Skorzystaj z naszych usług. Bez kolejek, bez konieczności czekania na termin u doświadczonego lekarza. Nie szukaj dłużej! Szybka pomoc, najlepszy neurolog? Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1

Chirurg naczyniowy Mysłowice

Lek. med. Tomasz Bolkowski

 • specjalista chirurgii ogólnej;
 • w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej.

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Chirurg naczyniowy MysłowiceZapraszamy do naszego centrum medycznego. Skorzystacie tu Państwo z usług wielu lekarzy o bogatej praktyce i doświadczeniu, w tym również z zabiegów u chirurga naczyniowego. Mysłowice, ul… Zapewniamy wysokiej jakości leczenie, pomoc przy chorobach naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz pełną opieką lekarską.

Chirurg naczyniowy w Mysłowicach

Nasi pacjenci pozostają pod profesjonalną opieką chirurga naczyniowego z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów operacyjnych. Oferujemy pełny zakres usług chirurgii naczyniowej. W naszej placówce przeprowadzamy wybrane zabiegi chirurgiczne, m.in. wycinanie i zamykanie żylaków, skorzystać można także z konsultacji przed i po operacji. Zajmujemy się również leczeniem niedokrwienia kończyn górnych i dolnych oraz zwężenia tętnic. Dzięki doskonale wyposażonemu gabinetowi zabiegowemu i dobrej diagnostyce, pacjenci naszej placówki szybko odzyskują zdrowie.

Gabinet chirurga naczyniowego w Mysłowicach

Nie musicie Państwo dłużej szukać. Zapraszamy na konsultacje i leczenie. Dobry chirurg naczyniowy – Mysłowice ul. Fryderyka Chopina 21e/1

 

Kardiolog Mysłowice

dr n. med. Marek Grabka

 • starszy asystent I Oddziału Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach – Ochojcu;
 • specjalista kardiolog;
 • specjalista chorób wewnętrznych;
 • samodzielny kardiolog inwazyjny.

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

kardiolog MysłowiceProblemy z układem krążenia są poważnym schorzeniem, które nie leczone może się pogłębiać, uniemożliwiając normalną aktywność. W naszej placówce przyjmują kardiolodzy z doświadczeniem i bogatą wiedzą.

Kardiolog w Mysłowicach

Zajmujemy się pacjentami ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego spowodowanymi niewłaściwym trybem życia i dietą (m.in. z miażdżycą, po zawale), a także leczymy wrodzone wady i choroby serca. Pomoc u nas znajdą również osoby mające problemy z ciśnieniem (nadciśnienie tętnicze, niskie ciśnienie) oraz arytmią. Regularna kontrola u kardiologa w Mysłowicach, w naszej placówce, pozwala opanować chorobę i unormować pracę serca, dając pacjentom szanse na normalne życie.

Gabinet kardiologiczny Mysłowice

W naszej praktyce korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Badania wykonujemy na miejscu, w Mysłowicach, gdzie pacjent od razu może skonsultować wyniki z doktorem. Jeżeli szukają Państwo lekarza, który pomoże na dolegliwości ze strony układu sercowo- naczyniowego, zapraszamy do nas. Dobry kardiolog – Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1

Ortopeda Mysłowice

Lek. med. Wojciech Kania

 • specjalista ortopeda, traumatolog;
 • starszy asystent Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie.

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Dobry ortopeda w Mysłowicach? Nie musisz dłużej szukać. Skorzystaj z usług naszych lekarzy, by szybko wyleczyć urazy i cieszyć się swobodą ruchu.

Dobry ortopeda w Mysłowicach.

ortopeda Mysłowice

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego ortopedy (Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1). Zajmujemy się pacjentami po urazach, prowadzimy pełne leczenie schorzeń narządów ruchu, przywracając ruchomość i pełną sprawność kończyn. Pomagamy również osobom starszym przy problemach ze stawami, zwyrodnieniach oraz osteoporozie, a także sportowcom, którzy muszą szybko wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Zajmujemy się drobnymi urazami, jak również poważnymi kontuzjami, wymagającymi zabiegów rehabilitacyjnych i operacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc każdemu.

Gabinet ortopedyczny Mysłowice

Profesjonalizm i wiedza lekarzy ortopedów z Mysłowic pozwala na szybkie zdiagnozowanie problemu i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Regularne kontrole pomagają monitorować stan pacjentów, dzięki czemu szybko odzyskują oni sprawność i mogą cieszyć się pełną swobodą ruchu.

pulmonolog Mysłowice

Pulmonolog Mysłowice

 • specjalista chorób płuc;
 • specjalista chorób wewnętrznych

Opis:

Uporczywy kaszel, problemy z oddychaniem i uczucie duszności są wskazaniem do zasięgnięcia konsultacji lekarskiej w zakresie zdrowia płuc. Zapraszamy do naszego centrum, gdzie do Państwa dyspozycji pozostaje doświadczony pulmonolog. Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1.

Pulmonolog w Mysłowicach

Wykonujemy pełną diagnostykę chorób płucnych, badania przesiewowe oraz spirometrię, pozwalające określić przyczyny choroby, jak również ogólną kondycję płuc. Doświadczony pulmonolog z Mysłowic pomoże pozbyć się uporczywego kaszlu, zaleci odpowiednią terapię w przypadku zakażeń bakteryjnych i wirusowych, zdiagnozuje również problemy z układem oddechowym o podłożu alergicznym. Doktorzy z doświadczeniem klinicznym pomogą naszym pacjentom w leczeniu chorób przewlekłych (takich jak np. POChP), a także będą na bieżąco kontrolowali ich stan w trakcie trwania terapii.

Gabinet Pulmonologa Mysłowice

Serdecznie zapraszamy na konsultacje do pulmonologa (Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1). Mogą się Państwo nie tylko umówić na wizytę, ale wykonać również wszystkie badania diagnostyczne w dogodnych terminach.

gastrolog mysłowice

Gastrolog Mysłowice

dr n. med. Magdalena Lesińska

 • specjalista gastroenterolog

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Nawracające bóle brzucha, zgaga, problemy trawienne? W takich sytuacjach pomoże gastrolog. Mysłowice oferują kilka możliwości skorzystania z usług lekarza o tej specjalizacji.

Gastrolog w Mysłowicach

Bardzo dobrzy fachowcy przyjmują w centrum medycznym Meacordis. Profesjonalny sprzęt i dobrze wyposażone gabinety zabiegowe sprawiają, że diagnostyka robiona jest na najwyższym poziomie. Lekarz nie tylko zbada pacjenta na miejscu, ale również skieruje na specjalistyczne badania, gdy takie będą niezbędne do potwierdzenia lub wykluczenia choroby.

Gabinet Gastrologa Mysłowice

Gastrolog z Mysłowic, z centrum Meacordis, zajmie się wszelkimi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, w szczególności chorobami trzustki, problemami z pęcherzykiem żółciowym, bólami żołądka. Leczy również wrzody i choroby jelit. Trafiają do niego pacjenci z chorobami przewlekłymi takimi jak np. nawracająca zgaga lub alergie pokarmowe. Jeśli szukasz dobrego gastrologa w Mysłowicach zapraszamy do naszego centrum. U nas twoje zdrowie jest najważniejsze.

Psycholog Mysłowice

dr n. med. Anna Bolkowska

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Trudne chwile w życiu, problemy z akceptacją siebie, chęć wprowadzenia zmian i rozwijania się? W takich sytuacjach pomóc może lekarz psycholog. W Mysłowicach można skorzystać z jego usług m.in. w Centrum MeaCordis.

Psycholog w Mysłowicach

W naszym gabinecie pacjenci mogą liczyć na zrozumienie i dyskrecję. Pracujemy z osobami borykającymi się z bolesnymi przeżyciami (np. po wypadku, rozwodzie, śmierci bliskiej osoby) pomagając im wrócić do normalnego życia. Wspomagamy pacjentów przed operacjami i zabiegami, przygotowując ich psychicznie do poradzenia sobie ze stresem. Naszymi klientami są również kobiety mające zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia), jak również pary, chcące poprawić jakość swoich relacji. Na inspirujące spotkanie mogą liczyć również osoby szukające nowych ścieżek i pragnące zmian. Im również może pomóc psycholog.

Gabinet Psychologa Mysłowice

Mysłowice – specjalistyczne gabinety lekarskie MeaCordis czekają również na ciebie! Przyjdź do nas. Oferujemy pojedyncze konsultacje lub pełną terapię, prowadzoną według uzgodnionego harmonogramu.

biopsja piersi mysłowice

Biopsja piersi Mysłowice

Opis:

Jeżeli wyczuwasz zmiany, guzki w piersiach lub masz nawracające bóle – nie czekaj! Zgłoś się do przychodni MeaCordis, gdzie zostanie wykonana biopsja piersi (Mysłowice, ul. Chopina 21e/1) i inne niezbędne badania, pozwalające zdiagnozować choroby piersi i sutka

Biopsja piersi w Mysłowicach

Biopsja piersi to badanie umożliwiające potwierdzenie lub wykluczenie zmian nowotworowych. W trakcie badania lekarz (pod kontrolą usg) pobiera wycinek tkanki, który przekazywany jest do laboratorium. Tam diagnozuje się go w kierunku występowania zmian nowotworowych. Szybkie wykrycie ognisk komórek rakowych daje ogromną szansę na wyleczenie! Skontaktuj się już dzisiaj z nami i wykonaj badania.

Poradnia chorób piersi Mysłowice

Przez cały proces diagnostyczny będziesz pozostawała pod opieką poradni chorób piersi MeaCordis. Pracują u nas specjaliści z doświadczeniem, pomagający kobietom przejść przez okres leczenia i rekonwalescencji. Zgłaszając się do nas możesz liczyć na diagnostykę z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, pełną dyskrecję i wsparcie w trudnych chwilach.

Odwiedź nas w Mysłowicach i zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj!

bioposja tarczycy mysłowice

Biopsja tarczycy Mysłowice

Opis:

Choroby tarczycy często nie dają żadnych gwałtownych objawów, co sprawia, że pozostają w utajeniu przez wiele lat. Lekarze specjaliści z MeaCordis oferują szereg badań profilaktycznych, pozwalających wykryć je na wczesnym etapie oraz zapewniają pełną diagnostykę i skuteczne leczenie endokrynologiczne.

Biopsja tarczycy w Mysłowicach

Biopsja tarczycy w Mysłowicach wykonywana jest w naszej przychodni na ul. Chopina 21e/1. Dysponujemy tutaj sprzętem dobrej jakości, pozwalającym na precyzyjną diagnostykę schorzeń tego gruczołu. Pobierany materiał wysyłany jest do analizy, gdzie określany jest rodzaj schorzenia. Na podstawie tych badań wdrażamy odpowiednie leczenie.

Nasi pacjenci pozostają pod troskliwą opieką specjalisty przez cały okres choroby. Leczymy niedoczynność i nadczynność tarczycy, jak również zapalenie, chorobę Hashimoto oraz guzy. Dzięki dostępowi do nowoczesnej aparatury zapewniamy dokładne wyniki badań.

Skorzystaj z naszej oferty już dzisiaj! Zapraszamy na usg i biopsję tarczycy (Mysłowice, przychodnia MeaCordis przy ul. Chopina 21e/1).

Kontakt