ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736
biopsja piersi mysłowice

Biopsja piersi Mysłowice

Opis:

Jeżeli wyczuwasz zmiany, guzki w piersiach lub masz nawracające bóle – nie czekaj! Zgłoś się do przychodni MeaCordis, gdzie zostanie wykonana biopsja piersi (Mysłowice, ul. Chopina 21e/1) i inne niezbędne badania, pozwalające zdiagnozować choroby piersi i sutka

Biopsja piersi w Mysłowicach

Biopsja piersi to badanie umożliwiające potwierdzenie lub wykluczenie zmian nowotworowych. W trakcie badania lekarz (pod kontrolą usg) pobiera wycinek tkanki, który przekazywany jest do laboratorium. Tam diagnozuje się go w kierunku występowania zmian nowotworowych. Szybkie wykrycie ognisk komórek rakowych daje ogromną szansę na wyleczenie! Skontaktuj się już dzisiaj z nami i wykonaj badania.

Poradnia chorób piersi Mysłowice

Przez cały proces diagnostyczny będziesz pozostawała pod opieką poradni chorób piersi MeaCordis. Pracują u nas specjaliści z doświadczeniem, pomagający kobietom przejść przez okres leczenia i rekonwalescencji. Zgłaszając się do nas możesz liczyć na diagnostykę z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, pełną dyskrecję i wsparcie w trudnych chwilach.

Odwiedź nas w Mysłowicach i zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj!

Kontakt