ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

Nefrolog Mysłowice

dr n. med. Ewelina Sikora – Grabka

  • specjalista nefrolog;
  • specjalista chorób wewnętrznych;

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

nefrolog MysłowiceDuża część chorób nerek ujawnia się w późnym stadium, nie dając żadnych niepokojących objawów. Zachęcamy do regularnego kontrolowania ich stanu, zapraszając na wizytę u specjalisty – nefrologa. Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1

Nefrolog w Mysłowicach

Lekarz z doświadczeniem jest w stanie szybko zdiagnozować pacjenta, wdrażając odpowiednie leczenie i minimalizując dolegliwości. W naszym centrum wykonujemy pełną diagnostykę chorób nerek, kierujemy na odpowiednie badania potwierdzające lub wykluczające schorzenie, a także systematycznie monitorujemy stan leczonych pacjentów. Dzięki doskonałej jakości sprzętowi do diagnostyki (m.in. aparatom USG), nefrolog w Mysłowicach, w naszej placówce, jest w stanie szybko określić przyczynę choroby.

Gabinet nefrologa Mysłowice

Lekarze nefrolodzy pracujący u nas to doktorzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, indywidualnie podchodzący do każdego chorego i jego problemów zdrowotnych. Pacjenci naszego centrum mogą liczyć nie tylko na skuteczną terapię, ale również dostęp do lekarza bez kolejek. Serdecznie zapraszamy na wizytę!

sprawdź również: gastroenterolog Mysłowice

Kontakt