ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

Kardiolog Mysłowice

dr n. med. Marek Grabka

  • starszy asystent I Oddziału Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach – Ochojcu;
  • specjalista kardiolog;
  • specjalista chorób wewnętrznych;
  • samodzielny kardiolog inwazyjny.

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

kardiolog MysłowiceProblemy z układem krążenia są poważnym schorzeniem, które nie leczone może się pogłębiać, uniemożliwiając normalną aktywność. W naszej placówce przyjmują kardiolodzy z doświadczeniem i bogatą wiedzą.

Kardiolog w Mysłowicach

Zajmujemy się pacjentami ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego spowodowanymi niewłaściwym trybem życia i dietą (m.in. z miażdżycą, po zawale), a także leczymy wrodzone wady i choroby serca. Pomoc u nas znajdą również osoby mające problemy z ciśnieniem (nadciśnienie tętnicze, niskie ciśnienie) oraz arytmią. Regularna kontrola u kardiologa w Mysłowicach, w naszej placówce, pozwala opanować chorobę i unormować pracę serca, dając pacjentom szanse na normalne życie.

Gabinet kardiologiczny Mysłowice

W naszej praktyce korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Badania wykonujemy na miejscu, w Mysłowicach, gdzie pacjent od razu może skonsultować wyniki z doktorem. Jeżeli szukają Państwo lekarza, który pomoże na dolegliwości ze strony układu sercowo- naczyniowego, zapraszamy do nas. Dobry kardiolog – Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1

Kontakt