ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

Chirurg naczyniowy Mysłowice

Lek. med. Tomasz Bolkowski

  • specjalista chirurgii ogólnej;
  • w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej.

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Chirurg naczyniowy MysłowiceZapraszamy do naszego centrum medycznego. Skorzystacie tu Państwo z usług wielu lekarzy o bogatej praktyce i doświadczeniu, w tym również z zabiegów u chirurga naczyniowego. Mysłowice, ul… Zapewniamy wysokiej jakości leczenie, pomoc przy chorobach naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz pełną opieką lekarską.

Chirurg naczyniowy w Mysłowicach

Nasi pacjenci pozostają pod profesjonalną opieką chirurga naczyniowego z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów operacyjnych. Oferujemy pełny zakres usług chirurgii naczyniowej. W naszej placówce przeprowadzamy wybrane zabiegi chirurgiczne, m.in. wycinanie i zamykanie żylaków, skorzystać można także z konsultacji przed i po operacji. Zajmujemy się również leczeniem niedokrwienia kończyn górnych i dolnych oraz zwężenia tętnic. Dzięki doskonale wyposażonemu gabinetowi zabiegowemu i dobrej diagnostyce, pacjenci naszej placówki szybko odzyskują zdrowie.

Gabinet chirurga naczyniowego w Mysłowicach

Nie musicie Państwo dłużej szukać. Zapraszamy na konsultacje i leczenie. Dobry chirurg naczyniowy – Mysłowice ul. Fryderyka Chopina 21e/1

 

Kontakt