ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

Ortopeda Mysłowice

Lek. med. Wojciech Kania

  • specjalista ortopeda, traumatolog;
  • starszy asystent Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie.

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Dobry ortopeda w Mysłowicach? Nie musisz dłużej szukać. Skorzystaj z usług naszych lekarzy, by szybko wyleczyć urazy i cieszyć się swobodą ruchu.

Dobry ortopeda w Mysłowicach.

ortopeda Mysłowice

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego ortopedy (Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1). Zajmujemy się pacjentami po urazach, prowadzimy pełne leczenie schorzeń narządów ruchu, przywracając ruchomość i pełną sprawność kończyn. Pomagamy również osobom starszym przy problemach ze stawami, zwyrodnieniach oraz osteoporozie, a także sportowcom, którzy muszą szybko wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Zajmujemy się drobnymi urazami, jak również poważnymi kontuzjami, wymagającymi zabiegów rehabilitacyjnych i operacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc każdemu.

Gabinet ortopedyczny Mysłowice

Profesjonalizm i wiedza lekarzy ortopedów z Mysłowic pozwala na szybkie zdiagnozowanie problemu i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Regularne kontrole pomagają monitorować stan pacjentów, dzięki czemu szybko odzyskują oni sprawność i mogą cieszyć się pełną swobodą ruchu.

Kontakt