ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736
pulmonolog Mysłowice

Pulmonolog Mysłowice

  • specjalista chorób płuc;
  • specjalista chorób wewnętrznych

Opis:

Uporczywy kaszel, problemy z oddychaniem i uczucie duszności są wskazaniem do zasięgnięcia konsultacji lekarskiej w zakresie zdrowia płuc. Zapraszamy do naszego centrum, gdzie do Państwa dyspozycji pozostaje doświadczony pulmonolog. Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1.

Pulmonolog w Mysłowicach

Wykonujemy pełną diagnostykę chorób płucnych, badania przesiewowe oraz spirometrię, pozwalające określić przyczyny choroby, jak również ogólną kondycję płuc. Doświadczony pulmonolog z Mysłowic pomoże pozbyć się uporczywego kaszlu, zaleci odpowiednią terapię w przypadku zakażeń bakteryjnych i wirusowych, zdiagnozuje również problemy z układem oddechowym o podłożu alergicznym. Doktorzy z doświadczeniem klinicznym pomogą naszym pacjentom w leczeniu chorób przewlekłych (takich jak np. POChP), a także będą na bieżąco kontrolowali ich stan w trakcie trwania terapii.

Gabinet Pulmonologa Mysłowice

Serdecznie zapraszamy na konsultacje do pulmonologa (Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 21e/1). Mogą się Państwo nie tylko umówić na wizytę, ale wykonać również wszystkie badania diagnostyczne w dogodnych terminach.

Kontakt