ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

Psycholog Mysłowice

dr n. med. Anna Bolkowska

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Trudne chwile w życiu, problemy z akceptacją siebie, chęć wprowadzenia zmian i rozwijania się? W takich sytuacjach pomóc może lekarz psycholog. W Mysłowicach można skorzystać z jego usług m.in. w Centrum MeaCordis.

Psycholog w Mysłowicach

W naszym gabinecie pacjenci mogą liczyć na zrozumienie i dyskrecję. Pracujemy z osobami borykającymi się z bolesnymi przeżyciami (np. po wypadku, rozwodzie, śmierci bliskiej osoby) pomagając im wrócić do normalnego życia. Wspomagamy pacjentów przed operacjami i zabiegami, przygotowując ich psychicznie do poradzenia sobie ze stresem. Naszymi klientami są również kobiety mające zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia), jak również pary, chcące poprawić jakość swoich relacji. Na inspirujące spotkanie mogą liczyć również osoby szukające nowych ścieżek i pragnące zmian. Im również może pomóc psycholog.

Gabinet Psychologa Mysłowice

Mysłowice – specjalistyczne gabinety lekarskie MeaCordis czekają również na ciebie! Przyjdź do nas. Oferujemy pojedyncze konsultacje lub pełną terapię, prowadzoną według uzgodnionego harmonogramu.

Kontakt