ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736
bioposja tarczycy mysłowice

Biopsja tarczycy Mysłowice

Opis:

Choroby tarczycy często nie dają żadnych gwałtownych objawów, co sprawia, że pozostają w utajeniu przez wiele lat. Lekarze specjaliści z MeaCordis oferują szereg badań profilaktycznych, pozwalających wykryć je na wczesnym etapie oraz zapewniają pełną diagnostykę i skuteczne leczenie endokrynologiczne.

Biopsja tarczycy w Mysłowicach

Biopsja tarczycy w Mysłowicach wykonywana jest w naszej przychodni na ul. Chopina 21e/1. Dysponujemy tutaj sprzętem dobrej jakości, pozwalającym na precyzyjną diagnostykę schorzeń tego gruczołu. Pobierany materiał wysyłany jest do analizy, gdzie określany jest rodzaj schorzenia. Na podstawie tych badań wdrażamy odpowiednie leczenie.

Nasi pacjenci pozostają pod troskliwą opieką specjalisty przez cały okres choroby. Leczymy niedoczynność i nadczynność tarczycy, jak również zapalenie, chorobę Hashimoto oraz guzy. Dzięki dostępowi do nowoczesnej aparatury zapewniamy dokładne wyniki badań.

Skorzystaj z naszej oferty już dzisiaj! Zapraszamy na usg i biopsję tarczycy (Mysłowice, przychodnia MeaCordis przy ul. Chopina 21e/1).

Kontakt