ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

Urolog Mysłowice

Lek. med. Paweł Budziarz

  • specjalista urolog (europejski egzamin specjalizacyjny FEBU – Fellow of the European Broad of Urology),
  • starszy asystent w Klinicznym Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu,
  • uczestnik kursów z dziedziny małoinwazyjnych technik leczenia kamicy układu moczowego oraz endoskopii i laparoskopii urologicznej,
  • uczestnik kursów USG jamy brzusznej oraz USG w urologii + TRUS (CEDUS, Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii).

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Szukasz dobrego urologa w Mysłowicach? Skorzystaj z oferty specjalistycznych gabinetów MeaCordis. Zatrudniamy uznanych lekarzy z tej dziedziny medycyny, którzy profesjonalnie i z sercem zatroszczą się o Państwa zdrowie.

Urolog w Mysłowicach, w specjalistycznych gabinetach MeaCordis, oferuje pełny zakres badań i diagnostyki chorób dróg moczowych i nerek. Robimy badania prostaty, leczymy problem nietrzymania moczu oraz zapalenie i infekcje pęcherza moczowego oraz nerek. Zajmujemy się także leczeniem kamicy nerkowej oraz profilaktyką chorób urologicznych. Wykonają u nas Państwo wiele badań pozwalających wcześnie wykryć problemy z układem moczowym. Zlecimy również zaawansowane zabiegi niezbędne do potwierdzenia lub wykluczenia choroby, takie jak np. USG, urografia i cystoskopia.

Zapewniamy profesjonalną diagnostykę, dyskrecję i komfortowe warunki wizyty u lekarza urologa. W Mysłowicach, w naszym Centrum Medycznym mogą Państwo również liczyć na miłą i kulturalną obsługę oraz szybkie terminy spotkania z doktorem.

Kontakt