ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

Skleroterapia Mysłowice

Lek. med. Tomasz Bolkowski

  • specjalista chirurgii ogólnej
  • specjalista chirurgii naczyniowej …

przejdź na stronę gabinetu >>>

Opis:

Masz problem z żylakami, dokucza ci ból i drętwienie łydek? Na nogach widać nieestetyczne „pajączki” – poszerzone naczynka pod skórą? Chirurg naczyniowy ocenia stan zaawansowania zmian i proponuje odpowiednie metody leczenia.

Skleroterapia w Mysłowicach.

Na problemy z żylakami i „pajączkami” pomoże skleroterapia. Specjalistyczne gabinety lekarskie Meacordis wdrożyły system leczenia chorób żylnych. W Gabinetach Meacordis, pod kontrolą specjalistów chirurgii naczyniowej, odbywają się zabiegi zamykania i obkurczania uszkodzonych naczyń krwionośnych.

Wykonywana w Mysłowicach skleroterapia opiera się na jednej z najnowocześniejszych metod usuwania żylaków. Najczęściej wykorzystuje się ją przy małych naczyniach krwionośnych, które nie wymagają interwencji chirurgicznej.

Skleroterapia w gabinecie chirurgii naczyniowej Mysłowice

Zabiegi są bezbolesne, przeprowadza się je pod kontrolą USG Dopplera. Pacjent po dobrze wykonanej skleroterapii w Mysłowicach jest w pełni sprawny i szybko wraca do codziennych aktywności. Przez cały czas rehabilitacji pozostaje pod kontrolą lekarza, który dba o to by powrót do zdrowia przebiegał zgodnie z planem.

Kontakt