ul. Fryderyka Chopina 21e/1, 41-400 Mysłowice (+48) 790-790-736

O Nas 2

Meacordis to rodzinna firma działająca od 2015 r. Powstała z potrzeby stworzenia miejsca w naszym mieście, gdzie Pacjent może skorzystać ze specjalistycznej opieki medycznej i psychologicznej, gdzie panuje przyjazna atmosfera i pracują ludzie z pasją. Współpracujemy ze specjalistami, którzy angażują się w proces leczenia, a swoją wiedzą medyczną dzielą się z Pacjentami i nie traktują swojej pracy tylko zadaniowo.


Meacordis to nasze miejsce pracy i jednocześnie przestrzeń w której możemy realizować nasze pasje jakimi są medycyna i psychologia. Nasze zainteresowania zawodowe pozwalają nam tworzyć i rozwijać miejsce, w którym traktujemy Pacjenta „holistycznie”. Ja jako psycholożka i terapeutka koncentruję się na aspektach psychicznych, Maciek jako lekarz kardiochirurg na aspektach somatycznych. Wierzymy, że daje nam to możliwość szerszego spojrzenia i odpowiadania na różne potrzeby Pacjenta, zarówno te związane z ciałem jak i psychiką.


Prywatnie, jesteśmy małżeństwem. Wolny czas spędzamy podróżując w najdalsze zakątki świata oraz uprawiając sport począwszy od squasha, roweru MTB po narty i koszykówkę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów.

Anna i Maciek Bolkowscy

Kontakt